Kokulu Andız Ağacı Tesbih 13 mm
249.00₺| Özellik | Bilgi |
|---|---|
| Ürün | Kokulu Andız Ağacı Tesbih |
| Tane Boyutu | 13 mm |
| Uzunluk | 20 cm |
| Malzeme | Andız Ağacı |
| Koku | Esanslı |
| Kullanım | Günlük / Hediyelik |
| Fiyat | 249 TL |
| Sipariş | 0544 473 22 15 |
| tesbih.marketi |
Siyah Renk Kokulu Andız Ağacı Tesbih 14 mm
249.00₺| Özellik | Bilgi |
|---|---|
| Ürün | Siyah Andız Tesbih |
| Tane | 14 mm |
| Malzeme | Andız |
| Koku | Var |
| Kullanım | Günlük |
| Fiyat | 249 TL |
| Sipariş | 0544 473 22 15 |
Yeşil Renk Kokulu Andız Çekirdeği Tesbih 14 mm
249.00₺| Özellik | Bilgi |
|---|---|
| Ürün | Yeşil Andız Tesbih |
| Tane Boyutu | 14 mm |
| Malzeme | Andız Ağacı |
| Koku | Esanslı |
| Uzunluk | 20 cm |
| Kullanım | Günlük |
| Fiyat | 249 TL |
| Sipariş | 0544 473 22 15 |
| tesbih.marketi |


